Tiimi


Johanna Kartila-Malmivaara

CEO


johanna@cuppla.co
+358 50 486 7441

Dave Katz

Head of Sales & Marketing

Dave Katz


dave@cuppla.co
+358 50 483 8936

Linda Helistö

Sales & Marketing

Linda helistö


linda@cuppla.co
+358 44 0500 380

Helena Aura

Sales & Marketing

Helena Aura


helena@cuppla.co
+358 50 406 5193

Reyver Serna

Sales & Business Development


reyver@cuppla.co
+358 40 144 6242

Yafeng Wang

Product Development


yafeng@cupplatech.com
+358 40 801 9489

Aki Ahonen

Technology Development

aki@cupplatech.com
+358 50 483 1539

 
 

Tietoja Cupplasta


Cuppla on suomalainen koulutusteknologian startup-yritys. Tiimillämme on vuosien kokemus mobiililaitehallinnan globaalista tuotekehityksestä.

Vahvuutemme on erityisesti ihmisläheiset teknologiset ratkaisut. Haluammekin ymmärtää digitalisoituvan opetuksen arkea, jotta opettajien ja oppilaiden näkökulmat tulevat kuuluviin uusissa teknologisissa ratkaisuissa – ja niiden kehittämisessä!

Avoimet paikat


Cupplan tiimi tukee koulujen ja organisaatioiden digitalisoitumista.

Haluatko meille töihin? Lue lisää avoimista paikoistamme tai lähetä avoin hakemus.

Read more

Artikkeleita :