Rakentamassa koulujen digitalisaatiota


Johanna Kartila-Malmivaara
CEO



johanna@cuppla.co
+358 50 486 7441

Dave Katz
Head of Sales & Marketing



dave@cuppla.co
+358 50 483 8936

Linda Helistö
Sales & Marketing



linda@cuppla.co
+358 44 0500 380

Helena Aura
Sales & Marketing



helena@cuppla.co
+358 50 406 5193

Aki Ahonen
Technology Development



aki@cupplatech.com
+358 50 483 1539

Yafeng Wang
Product Development



yafeng@cupplatech.com
+358 40 801 9489

Tietoja Cupplasta


Olemme suomalainen opetusteknologian startup-yritys, jolla on vuosien kokemus mobiililaitehallinnan globaalista tuotekehityksestä.

Vahvuutemme on erityisesti ihmisläheiset teknologiset ratkaisut. Haluammekin ymmärtää digitalisoituvan opetuksen arkea, jotta opettajien ja oppilaiden näkökulmat tulevat kuuluviin uusissa teknologisissa ratkaisuissa – ja niiden kehittämisessä!

Avoimet paikat


Haemme kasvavaan tiimiimme kansainvälisen myynnin ammattilaista sekä ohjelmistokehittäjiä. Mikäli sinua kiinnostaa työskennellä globaalissa ympäristössä, sekä oppia uusia teknologioita osana nopealiikkeistä startuppia, lue lisää alta!

Read more

Lehdistöartikkeleita :